U19 - KLUCI -C-

NOVINKY

Pátek, 19 dubna 2024 / Published in U19 Chlapci, U19 Chlapci HOD, Výsledky, hodnocení
Naši nejstarší kluci se v zápasech play-off potkali s juniory z Opavy. Velmi nepříjemný soupeř, který umí pořádně zatopit. O tom jsme se přesvědčili již v Nadstavbě A, kdy jsme s nimi zápasy měli 1:1. Jelikož jsme měli horší skóre, šli jsme do play-off jako „nefavorité“ a začínali jsme na půdě soupeře. Již v Nadstavbě jsme zjistili, že se nám v Opavě
Neděle, 29 května 2022 / Published in U19 Chlapci, U19 Chlapci HOD, Výsledky, hodnocení
O víkendu 27-29.5. se v Jenči odehrála baráž kluků U19 o extraligu. Hostili jsme Chomutov, Opavu a sestupující tým Jižních Supů. Našim klukům se turnaj pod vedením Petra Tremla a Lukáše Chábka povedl, se všemi soupeři si kluci dokázali celkem přesvědčivě poradit a pro Tygry Praha získali extraligu U19. Byla to poslední extraliga, kterou jsme
Čtvrtek, 16 září 2021 / Published in Novinky, U19 Chlapci HOD, Výsledky, hodnocení
Náš klub příští rok oslaví 10let od vzniku a je neuvěřitelné, jak se zakladatelce Petře Michálkové klub rozrostl a jaké úspěchy má již za sebou. Ale růst nepřestává. Po obsazení všech kategorií od U11 až po U19 v obou složkách, se povedlo navázat spolupráce s mužským i ženským týmem Slavie. Krátce jsme vyzpovídali naše dva tygry Dana
Neděle, 18 října 2020 / Published in U19 Chlapci HOD, Výsledky, hodnocení
BŠ Tygři Praha – BK Kondoři Liberec 82:56 (10:14, 43:28, 59:38) Soupeř přijel pouze se sedmi hráči a my jsme opět získali pocit, že výhra přijde sama. Že tomu tak nebude nám hosté ukazovali po celou úvodní část. Po třech minutách jsme prohrávali 2:11 a výsledek přesně popisoval, co se dělo na palubovce. Naše laxnost
Čtvrtek, 01 října 2020 / Published in U19 Chlapci HOD, Výsledky, hodnocení
BK Levharti Chomutov – BŠ Tygři Praha 51:71 (16:20, 28:45, 42:59) Do úvodního utkání jsme vstoupili ospale a hodně laxně. Oslabený domácí tým byl od počátku bojovnější a téměř celou čtvrtinu byl i lepší. Naši hráči, přicházející z lavičky, přinesli na hřiště potřebnou energii a díky tomu jsme v poslední minutě poprvé otočili vedení na naši stranu.