Pondělí, 06 května 2024 / Published in U12 Chlapci, Výsledky, hodnocení
I naši kluci U12 mají za sebou své druhé MČR. Tentokrát jsme neměli tolik štěstí jako minulý rok, ale hlavně jsme neměli zdaleka tolik bojovnosti tak jak jsme u této skupiny zvyklí. Ve skupině jsme odehráli zápasy proti slabšímu týmu z Budějovic a druhým soupeřem nám byli kluci z Brandýsa nad Labem. Ti hrají velmi
Pondělí, 06 května 2024 / Published in U11 Chlapci -A-, Výsledky, hodnocení
Naši nejmladší minižáci mají za sebou své první MČR. Na turnaj jsme postupovali z druhého místa v Praze, ale naštěstí skoro v kompletní sestavě. Ve skupině jsme se potkali s týmem z Písku a ještě stejný den s týmem Nymburka. Oba týmy jsme dokázali přehrát velkým bodovým rozdílem a ze skupiny jsme postoupili do čtvrtfinále
Pondělí, 29 dubna 2024 / Published in U11 Dívky, U11 Dívky HOD, Výsledky, hodnocení
Nejmladší Tygřice se zúčastnily Mistroství České republiky v Ostravě a odvezly si krásné 3. místo.Z prvního místa v Praze jsme se kvalifikovali do skupiny B, kde spolu s námi byl Chomutov a Pardubice. První zápas jsme se setkali s Levharticemi z Chomutova, které za celou sezonu nenašly ve své oblasti přemožitele a postoupily tak na
Pátek, 19 dubna 2024 / Published in U19 Chlapci, U19 Chlapci HOD, Výsledky, hodnocení
Naši nejstarší kluci se v zápasech play-off potkali s juniory z Opavy. Velmi nepříjemný soupeř, který umí pořádně zatopit. O tom jsme se přesvědčili již v Nadstavbě A, kdy jsme s nimi zápasy měli 1:1. Jelikož jsme měli horší skóre, šli jsme do play-off jako „nefavorité“ a začínali jsme na půdě soupeře. Již v Nadstavbě jsme zjistili, že se nám v Opavě
Středa, 17 dubna 2024 / Published in U13 Dívky, U13 Dívky HOD, Výsledky, hodnocení
Holky U13 odehrály poslední víkend před MČR. Tímto víkendem si zajistily 2. postupové místo z Prahy. V sobotu nás čekali soupeři Wizards a Jížní Supice. Hned ráno jsme si zápas velice užili a dali první „kilo“ víkendu, utkání v poledne proti Supicím bylo trošku z naší strany unavené – někdy hloupé ztráty, nedané střely z
Neděle, 14 dubna 2024 / Published in U19 Dívky, U19 Dívky HOD, Výsledky, hodnocení
Komentář trenéra: Ve druhém utkání play off extraligy U19 chybělo oběma týmům několik hráček základní rotace. Oproti prvnímu duelu, které vyznělo jednoznačně pro USK bylo k vidění vyrovnané utkání. Hosté i tentokrát spolehali na svoji podkošovou sílu, ale díky změně obran a vypomáhání, holky dokázaly částečně tuto zbraň eliminovat. Až do poloviny 4.čtvrtiny jsme mohli
Hodnocení trenéra: Poslední dvoukolo, které již nic neřešilo absolvovaly naše starší žákyně, cíl byl nezranit se a dobře se naladit na budoucí mistrovství. První se podařilo, ale množství nedaných jednoduchých košů po oba zápasy znamenalo dvě zasloužené jednoznačné porážky. Věříme, že za 14 dní se naše holky budou prezentovat bojovnějším, přesnějším a pohyblivějším výkonem.
Neděle, 14 dubna 2024 / Published in U15 Chlapci, U15 Chlapci HOD, Výsledky, hodnocení
Hodnocení trenéra: Tento víkend jsme odehráli poslední zápasy kategorie U15. Se sezonou jsme se rozloučili dvěmi výhrami, kdy jsme dokázali oba soupeře, jak Litoměřice, tak i Ústí, porazit vysokým rozdílem. S výkony jsem byl velmi spokojený, zvláště s agresivitou na obranné polovině a s přechodem do rychlého protiútoku. Co je ovšem nejdůležitější, kluci udělali velký
Nejmenší Tygřátka (malinké Tygřice) jsme vyslali na Šmoulinku do Chomutova. Jelikož jsme zároveň hráli i PP U11 v Praze, do Chomutova jely holky, které s námi trénují chvilinku. Tým se skládal z nově příchozích 2013 až 2016. Naše malé Tygřice sice nevyhrály ani jedno utkání, ale posbíraly mnoho cenných zkušeností. Musely se spolehnout samy na
Pro nejmenší Tygřice U11 to byl poslední hrací víkend PP. Také poslední zápasy před MČR. V sobotu i neděli jsme se setkali s týmem HB Basket, se kterým jsme ještě bojovali o 1. místo v pražském přeboru. V sobotu jsme do utkání nevstoupili úplně podle představ a po 1. čtvrtině jsme prohrávali 8:12, 2. čtvrtina
Kluky U11 čekal poslední víkend pražského přeboru a zápas o určení postupového místa na Národní Finále. Sobotní utkání kluci sehráli s Jižními Supi. Úvod utkání nebyl dle tygřích představ, ale to se od druhé čtvrtiny změnilo a hrálo se dle tygřího tempa. V druhém utkání nastoupili kluci proti klukům z Porgu. Očekávalo se, že utkání
Komentář trenéra: Tento víkend jsme odehráli dvě utkání s týmem z Písku. Sobotní, domácí utkání jsme zvládli, kdy jsme v druhém poločase převzali kontrolu nad utkáním a postupně zvyšovali náskok až na 20 bodů. V neděli jsme jeli do Písku, kam jsme odjeli bez hráčů z extraligy. I přes bojovný výkon jsme toto utkání prohráli
Hodnocení trenéra: „O víkendu jsme sehráli dvě zcela odlišná utkání.Proti KP Brno jsme byli jasným favoritem a tuto roli holky bezezbytku splnily. Aktivním presinkem donutily domácí hráčky k velkému počtu ztrát a tyto chyby nekompromisně trestaly. Výhra o 53b potěšila, ale i v tomto utkání se projevily naše celosezonní bolístky.Bohužel snadná výhra nám také trochu
Holky U13 odehráli předposlední turnaj sezony a to tentokrát s týmy z předních příček tabulky. V sobotu jsme hostili USK a tým Slovanky. Sice jsme ani tentokrát nebyli v kompletním složení, ale výkony holek jdou nahoru a po rozehrání hra vypadá velmi sympaticky. Oba sobotní týmy jsme dokázali porazit o více jak 20 bodů a
Kluci U11 mají za sebou předposlední turnaj sezony. V sobotu jsme odehráli zápasy na USK nejdříve proti domácímu týmu a potom proti Sokolu Dubeč. Tým USK se hodně posunul, takže první čtvrtinu se hrál vyrovnaný basket, nicméně od druhé čtvrtiny si vzali Tygři dění na hřišti do svých rukou a pěknou, rychlou a nátlakovou hrou
Středa, 24 ledna 2024 / Published in U12 Chlapci, U12 Dívky HOD, Výsledky, hodnocení
PROHRÁLI JSME UTKÁNÍ, ALE VYHRáLI ZÁPAS Další hrací víkend za námi a holky jasně a všem ukázaly, že se s nimi do budoucna musí počítat. V sobotu nás čekal jen jeden zápas. Dlouhý lán není kdovíjaká hala, ale na to abychom tam vyprášili Spartě kožich to stačilo. Od začátku utkání bylo jasné, jak utkání dopadne. Holky se
Úterý, 09 ledna 2024 / Published in U12 Chlapci, U12 Chlapci HOD, Výsledky, hodnocení
O víkendu odehráli kluci U12 další turnaj skupiny F1. V sobotu jsme si zajeli do Dubče na jeden zápas proti Kbelům. Soupeř ve finálové skupině ještě nevyhrál, takže jsme byli jednoznačnými favority utkání. V tomto zápase jsme se nejvíce potýkali s velikostí tělocvičny, ale zvládli jsme to a kluci si zápas užívali. Hra měla rychlost