NÁRODNÍ FINÁLE U13 starší minižákyně, 2022

 

 

 

ADRESA: SH JENEČ                                   ZŠ VĚRY ČÁSLAVSKÉ
        LIDICKÁ 210                                ŠANTROCHOVÁ 2/1800
        252 61 JENEČ                               162 00 PRAHA 6

DATUM: 13.05.-15.05.2022.

SKUPINY:

Skupina A Skupina B Skupina C Skupina D
Sokol Hradec Králové Slavoj BK Litoměřice DBaK USK Praha
SBŠ Ostrava ŠBK Sadská BK Žabiny BK Strakonice
BŠ Tygři Praha BK Studánka Pardubice Basket Slovanka OSK Olomouc

ROZPIS TURNAJE:

PÁTEK, 13.05

SH JENEČ

ČAS DOMÁCÍ Column1 HOSTÉ VÝSELDEK
9:00 Sokol Hradec Králové - BŠ Tygři Praha 69:28
10:45 DBaK - BK Žabiny 46:42
12:30 SBŠ Ostrava - Sokol Hradec Králové 45:59
14:15 Basket Slovanka - DBak 65:36
16:00 SBŠ Ostrava - BŠ Tygři Praha 61:49
17:45 BK Žabiny - Basket Slovanka 34:55

ZŠ VĚRY ČÁSLAVSKÉ

ČAS DOMÁCÍ Column1 HOSTÉ VÝSELDEK
9:15 ŠBK Sadská - BK Studánka Pardubice 77:21
11:00 USK Praha - OSK Olomouc 75:31
12:45 Slavoj BK Litoměřice - ŠBK Sadská 36:69
14:30 OSK Olomouc - BK Strakonice 39:57
16:15 BK Studánka Pardubice - Slavoj BK Litoměřice 35:59
18:00 BK Strakonice - USK Praha 41:60

 

19:30 SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ (ZŠ VĚRY ČÁSLAVSKÉ)

SOBOTA, 14.05.

SH JENEČ

ČAS DOMÁCÍ Column1 HOSTÉ VÝSELDEK
8:30 BŠ Tygři Praha - BK Studánka Pardubice 54:40
10:15 Sokol Hradec Králové - DBaK 59:23
12:00 Basket Slovanka - SBŠ OStrava 40:53
13:45 BŠ Tygři Praha - BK Žabiny 52:29
15:30 DBaK - BK Strakonice 45:52
17:15 Basket Slovanka - Slavoj BK Litoměřice 51:37

 

ZŠ VĚRY ČÁSLAVSKÉ

ČAS DOMÁCÍ Column1 HOSTÉ VÝSELDEK
8:45 BK Žabiny - OSK Olomouc 34:42
10:30 ŠBK Sadská - BK Strakonice 48:32
12:15 USK Praha - Slavoj BK Litoměřice 69:34
14:00 BK Studánka Pardubice - OSK Olomouc 35:42
15:45 Sokol Hradec Králové - SBŠ Sadská 73:50
17:30 SBŠ Ostrava - USK Praha 49:77

 

19:00 DOPROVODNÍ PROGRAM (ZŠ VĚRY ČÁSLAVSKÉ)

21:00 POSEZENÍ TRENÉRŮ (SH JENEČ)

NEDĚLE, 15.05.

SH JENEČ

ČAS DOMÁCÍ Column1 HOSTÉ VÝSELDEK
8:30 BK Studánka Pardubice - BK Žabiny 45:47
10:30 Slavoj BK Litoměřice - DBaK 45:42
12:30 BK Strakonice - Basket Slovanka 43:49

 

ZŠ VĚRY ČÁSLAVSKÉ

ČAS DOMÁCÍ Column1 HOSTÉ VÝSELDEK
9:30 BŠ Tygři Praha - OSK Olomouc 58:45
11:30 ŠBK Sadská   SBŠ Ostrava 64:47
14:00 USK Praha   Sokol Hradec Králové 60:36

 

16:00 SLAVNOSTNÍ ZAKONČENÍ (ZŠ VĚRY ČÁSLAVSKÉ)

 

 

POŘADATEL TURNAJE:

BASKETBALOVÁ ŠKOLA TYGŘI PRAHA z.s.

ŘEDITEL TURNAJE:

Petra Michálková

776 232 227

michalkovapetra@seznam.cz

TOP